TERMINARZ: PIŁKA NOŻNA (MŁODZIKI)

mecze rozgrywane będą na boisku
Zespołu Szkól Mechanicznych w Białymstoku
ul. Broniewskiego 14

SEZON 2019/2020
 
trener Cezary Łaski 
rocznik 2008/2009
runda wiosenna

GOSPODARZE GOŚCIE DATA DZIEŃ GODZ. WYNIK
FALCON Sokółka HETMAN 22.04.2020 środa 17:00  
HETMAN MKS  BIAŁE ŻUBRY Narewka 25.04.2020 sobota 14:00  
HETMAN AP TALENT 09.05.2020 sobota 12:00  
F MOSP HETMAN 23/24.05.20      
HETMAN MKS POGOŃ Łapy 30.05.2020 sobota 14:00  
HETMAN PASJA Kleosin 06.06.2020 sobota 14:00  
MOSiR Bielsk Podl. HETMAN 13/14.06.20      
KS WASILKÓW HETMAN 20/21.06.20      



runda jesienna


GOSPODARZ
GOŚCIE DATA DZIEŃ GODZ WYNIK
HETMAN AKADEMIA MALUCHA 07.09.2019 sobota 14:00
0 : 3
 
HETMAN MOSIR Bielsk Podl. 15.09.2019 niedziela 10:00
0 : 3
 
MKS POGOŃ Łapy HETMAN 22.09.2019  niedziela  13:30
1 : 1
 
HETMAN   PAUZA    
 
LZS NAREWKA HETMAN 05.10.2019  sobota  11:00
5 : 1
 
HETMAN KS WASILKÓW 12.10.2019 sobota 14:00
 
PASJA Kleosin HETMAN 18.10.2019  piątek  18 :00
1 : 5
 
HETMAN F MOSP B-stok 26.10.2019 sobota 14:00
2 : 2
 
AP TALENT II HETMAN 30.10.2019  środa  16:00
 




SEZON 2018/2019
runda jesienna

trener Jacek Borusiewicz rocznik 2006/2007
zmiana w terminarzu

GOSPODARZE GOŚCIE DATA DZIEŃ GODZ. WYNIK
HETMAN AP TALENT II B-atok 02.09.2018  niedziela  10.00  0 : 13
AP TALENT B-stok HETMAN 08.09.2018  sobota  9.00  1  :9
HETMAN WŁÓKNIARZ B-stok 16.09.2018  niedziela  11.30  2 : 3
MOSP B-stok HETMAN 22.09.2018  sobota 9.00  8: 0
HETMAN AP JAGIELLONIA 30.09.2018  niedziela 11.30  0 : 8
HETMAN HATTRICK B-stok 07.10.2018  niedziela 10.00  0 : 4
FALCON Sokółka HETMAN 04.11.2018  niedziela  11.00  5 : 0
HETMAN F MOSP B-stok 21.10.2018  niedziela 10.00  0 : 12
CZARNI Czarna B-stocka HETMAN 28.10.2018  niedziela  13.00  4 : 0



 sezon 2017/2018
runda wiosenna
 
GOSPODARZE
GOŚCIE DATA DZIEŃ GODZ WYNIK
HETMAN   boisko   MOSP
PASJA KLEOSIN 15.04.2018   niedziela 14.00  0 : 6
MOSiR BIELSK PODLASKI HETMAN
22.04.2018  niedziela  12.00  3 : 0
WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK HETMAN 28.04.2018  sobota 15:30 3 : 0
HETMAN MKS MIELNIK 06.05.2018  niedziela  17.00  2 : 0
GRYFIK GRÓDEK HETMAN 20.05.2018  niedziela 11:00  4 : 3
PIONIER BRAŃSK HETMAN 26.05.2018  sobota 11:00  2 :2
           



runda jesienna 

MOSP ul. Świętokrzyska
Stadion Miejski ul. Słoneczna 1
 
GOSPODARZE GOŚCIE Miejsce DATA DZIEŃ GODZ. WYNIK
PASJA  Kleosin HETMAN   02.09.2017  sobota 11.00   9 : 0
HETMAN MOSiR Bielsk Podlaski MOSP 09.09.2017  sobota 14.00    0 :  4
MKS MIELNIK HETMAN   17.09.2017  niedziela 13.00   1 : 2
HETMAN GRYF Gródek MOSP 29.09.2017  piątek  15.30       0 : 10
AP TALENT HETMAN   08.10.2017  niedziela 10.00  7 : 0
HETMAN KS WŁÓKNIARZ Stadion Miejski 15.10.2017  niedziela 18.30   1 : 4
POGOŃ Łapy HETMAN   21.10.2017  sobota  9.00  4 : 0
HETMAN PIONIER Brańsk MOSP 29.10.2017  niedziela 10.00  0 : 4
             


 
sezon 2016/2017
runda wiosenna

Turniej1
22.04.2017r sobota godz. 10.00  ul. Konarskiego 2
KS SUPRAŚLANKA Supraśl

Turniej 2
 14.05.2017r godz. 10.00
KS  WASILKÓW ul. Supraślska 21

Turniej 3
27.05.2017r godz. 10.00 boisko MOSP ul. Świętokrzyska
BKS HETMAN

Turniej 4
03.06.2017r godz. 13.00  boisko ul. Słoneczna 1
BSS Białystok

 
 
runda jesienna

Turniej 1  gospodarz BKS HETMAN
18.09.2016r (niedziela) godz. 10.00 boisko MOSP Białystok ul.Świętokrzyska 

Turniej 2
25.09.2016 gospodarz "NAREW" Choroszcz

Rurniej 3  gospodarz BSP Jagiellonia
08.10.2016  godz. 14.00 boisko ZSM ul. Broniewskiego 14 

Turniej 4
15/16.10.2016 gospodarz BSS Białystok

Turniej 5
22/23.10.2016 gospodarz BSP Jagiellonia III Białystok



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Sezon 2014/2015
Terminarz Orlików
25.04.2015r godz. 8:30 Białystok ul. Słonimska 45/7 boisko "Budowlanki"
29.05.2015r godz. 17:30 Białystok MOSP ul. Świetokrzyska
25.05.2015r (poniedziałek) godz. 16:30 MOSP  ul. Świętokrzyska



Terminarz rozgrywek ORLIKÓW
rundy wiosennej sezonu 2013/2014

Termin  11.05.2014 godz. 11.00 - MOSP ul. Świetokrzyska
grupa I - Akadenia 2012 Suwałki
grupa II  - ŁKS Łomża
grupa III - MOSP V B-stok
grupa IV  - Warmia Grajewo
grupa V -
grupa VI - Talent B-stok
grupa VII - BSP II jagiellonia
grupa VIII -

Termin   24-25.05.2014r
grupa I  - AP  Wigry Suwałki
grupa II - Sparta 1951 Szepietowo
grupa III - Gryf Gródek
grupa IV - Podlaski Knyszyn
grupa V - Falcon II Sokółka
grupa VI - MOSP II B-stok
grupa VII - Talent II B-stok
grupa VIII - Bocian BOćki

Termin  08.06.2014r godz. 9:30  MOSiR Bielsk Podlaski  ul. Orzeszkowej 19
grupa I - AP Sparta II Augustów
grupa II - Wissa Szczuczyn
grupa III - MOSiR Bielsk Podl.
grupa IV - MOSiR Mońki
grupa V - Supraślanka Supraśl
grupa VI - BSP II Jagiellonia
grupa VII - MOSP IV B-stok
grupa VIII - UKS Perlejewo

Termin 14-15.06.2014r
grupa I - Gierat Giby
grupa II - Orzeł Kolno
grupa III
Grupa IV
grupa V 
Grupa VI  - Narew Choroszcz
grupa VII - Piast B-stok
grupa VIII -  Orzeł II Bobola Siemiatycze 
hetman.bialystok.pl 2021
Sekcja bokserskaSekcja piłki nożnejSekcja judoSekcja brydża