07-08.12.2019 r.  Białystok   XII Międzynarodowy Turniej Mikołajkowy



I  miejsc
e:     63 kg  Mariusz Niedżwiecki
             
57 kg Kamil Kulesza

II miejsce     48 kg Julia Bulawska
                    63 kg Mateusz Janiuk

III miejsce:  57 kg Szymon Perkowski

PIERWSZY KROK

I miejsce    60 kg  Patryk Sosnowki
II miejsce   57 kg  Szymon Iwaniuk
III miejsce  64 kg  Piotr Doroszczuyk

Swoje pierwsze kroki bokserskie w walkach sparingowych sotczyli najmłodsi adepci boksu:
Sebastian Michalczuk,   Piotr Szerlek,   Oliwier Rogowski .


15-18.10.2019 r.  Wałcz   Młodzieżowe Mistrzosta Polski Kobiet w boksie

             I miejsce Patrycja Borys w kategorii wagowej 64 kg

        



08-14.09.2019 r. Gliwice  Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska Kobiet w boksie

 
      Batrycja Borys                                                                          Julia Buławska             

26-29.06.2019 r Łomża  Akademickie Mistrzostwa Polski

      

56 kg  Mariusz Niedzwiedzki - I miejsce

                                                 ********
  W dniu 09.05.2019 r. Patrycja Borys otrzymała nagrodę w kategorii 
"Najlepszy Młody Sportowiec 2018 r."
przyznawaną przez Prezydenta Miasta Białegostoku Pana Tadeusza Truskolaskiego.

      
 
                                                 ********
15-16.06.2019 r. Międzynarodowy Turniej Bokserski " Ziemi Nowodworskiej"

     

64 kg Patrycja Borys  - II miejsce
56 kg Mariusz Niedzwiedzki -  I miejsce
46 kg Julia Buławska
57 kg Szymon Perkowski


                                                ********
27-30.03.2019 r.  Grudziądz,   Mistrzostwa Polski Seniorek

      

64 kg Patrycja Borys      - II miejsce (medal srebrny)
54 kg  ewelina Cieśluk  - III miejsce (medal brązowy)



 18-23.03.2019 r. Konin - Mistrzostwa Polski Juniorów w Boksie

uczestniczył w nich  Adriam Timofiejczuk  kategoria wagowa 75 kg  

                                                                                                             ********
   
 01-02.03.2019 r. Białystok  Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Boksie
  


ADEPT  38,5 kg

Saev Adam Tiger Łomża - Marchel Maciej BKS HETMAN  




  3 : 0
KADET 
 
57 kg

Burba Marcel OSiR Suwałki - Perkowski Szymon BKS HETMAN




63 kg
Janiuk Mateusz BKS HETMAN   - Żywna Maksymilian  Sztorm Augustów



80 kg
Dominikowski Piotr TIGER  Łomża - Matujewicz Kacper BKS HETMAN

3 :0














3 : 0






















3 : 0
KADETKI  44-46 kg
Julia Buławsk BKS HETMAN  -   Szmiarowska Laura Tiger Łomża
RSC II
JUNIOR
69 kg
Dobrzyń Jakub OSiR Suwałki - Kudzin Kamil BKS HETMAN



75 kg
Timofiejczuk Adrian BKS HETMAN   -  Krzewski Konrad Cristal Białystok

 
RSC I














3 : 0
SENIOR
60 kg
Niedźwiecki Mariusz BKS HETMAN  -    Żuk Piotr Tiger Łomża



+91 kg
Figiel Mateusz BKS HETMAN -   Żurawski Maciej Sztorm Augustów


PPS I





















RSC I


hetman.bialystok.pl 2019
Sekcja bokserskaSekcja piłki nożnejSekcja judoSekcja brydża