W dniach 28-29.04.2018r  w hali sportowej BKS "HETMAN" przy ul. Kawaleryjskiej 17 B w Białymstoku , odbył się
III Międzynarodowy Turniej Bokserski "GRAND PRIX BIAŁEGOSTOKU".
Wzięło w nim udział  87 zawodników i 15 zawodniczek z 16 Klubów z Polski , 2 z Białorusi ,  Ukrainy, Litwy.
Stoczone zostały 64 pojedynki.

Finały w dniu 29.04.2018r 
                
 ADEPT
         waga 38,5 kg
Kiskis Kajus Litwa  - Marchel Maciej BKS HETMAN   RSC1     

waga 43 kg

Dehtiarenko Yurii Ukraina  -   Pop Jakub Gwardia Szczytno        3 : 0

waga 56 kg

  Laryn Yahor Mińsk         - Pasylin Edgaras Litwa    2 : 1

MŁODZIK
waga  41 kg

 
Karpieniku Maksym Ukraina  - Sienkieicz Gracjan Unia Hajnówka               


    
 2 : 1  
 waga 48 kg
Aleksiejuk Hacper BKS HETMAN  - Gromko Robert Cristal B-stok   3 :0     
 waga  56 kg
Kolesnikow Maksym BRL Mińsk - Stemplewski Łukasz Tygrys Elbląg  3 : 0    
 waga 59 kg
Kranz Bartosz Tygrys Elbląg  - Milczarczyk Maciej Gwardia Szczytno  3 : 0

KADETKI
waga 46 kg
Buławska Julia BKS HETMAN - Iwaniuik Izabela Niedźwiedź Kętrzyn       3 : 0
waga 50 kg
Pietroczuk Elżlieta Unia Hajnówka  - Kowalska Julia NOSIR NDM RSC 2
waga 54 kg
Liutaite Gabija Litwa - Warsicka Natalia Unia Hajnówka   RSC1    
waga 63 kg
 Grabias Natalia Niedźwiedź Kętrzyn  - Bajorajte Skaite Litwa AB 2


 KADECI
waga 46 kg
Trofimczuk Grygorii Ukraina  -  Harus Ilia BRL Baranowicze    
2 : 1

waga  48 kg
Romanienko Anton BRL Mińsk  - Debizow Akhmed Tiger Łomża     
3 : 0     

waga 52 kg
Ilman Dadaev Start Grudziądz  - Dziwina jakub Berej Boxing Lublin  3 : 0

waga 57 kg
 
Bronakowski Cezary Tiger Łomża - Wilczyński Paweł Start Grudziądz RSC 3

waga 60 kg
Prokopczuk Mykila Ukraina - Staroń Daniel Hetman Zamońć  2 : 1

 waga 60 kg
Yatsko Mikita BRL Mińsk - Modzelewski Jakub Cristal B-stok  3 : 0

waga 63 kg

 
Tsitko Daniil BRL Baranowicze  - Askhabov Sejfulla NOSIR NDM 2 : 1

waga 63 kg
Wardak Hubert Niedźwiedź Kętrzyn - Pohul Ivan BRL Mińsk 3 : 0

waga 66 kg
 Ickiewicz Łukasz NOSIR NDM - Timofiejczuk Adrian BKS HETMAN 3 : 0

waga 70 kg
Rogowski Krystian NOSIR NDM  -Borucki Patryk Gwardia Szczytno RSC 3

waga + 80 kg
Zalewski Filip Tiger Łomża - Warać Daniel Junior Świątki RSC 1

waga + 80 kg
Karalenko Mateusz BKS HETMAN - Mykytiuk Nazar Niedźwiedź Kętrzyn   3 : 0          

 
JUNIORKI
waga 51 kg
Olszowy Julia Avia Świdnik - Zych Zuzanna Junior Świątki RSC 1

waga 57 kg
Wierzbicka Roksana BKS HETMAN  - Zych Eliza Junior Świątki RSC 1      

waga  64 kg
Patapo Klaudia BKS HETMAN - Skrzypkowska Katarzyna Junior Świątki 3 : 0


JUNIORZY

waga 52 kg
      
Łyś Jakub Hetman Zamość - Gromko Rafał Cristal B-stok 3 : 0        

waga 56 kg
Ostaszewski Sebastian BKS HETMAN  - Herbatsewicz Dzmitry BRL Mińsk AB 2

waga 69 kg
Matusewicz Adrian Champion Wołomin - Flak Bartłomiej Berej Boxing Lublin 3 : 0

SENIORZY
waga 81 kg
Rutkowski Oskat Unia Hajnówka  - Kalinko Łukasz Agustów 3 : 0     



28.04.2018r

ADEPT
waga 38,5 kg  Marchel Maciej BKS HETMAN    - Dziurgiej Ruslan Ukraina              3 : 0
waga 43 kg     Miszczuk Jakub Unia Hajnówka    - Dehtiarenko Yurii Ukraina          3 : 0
                       Pop Jakub Gwardia Szczytno        - Metner Piotr Berej Boxing Lublin  3 : 0
waga 56 kg     Karbowski Jakub Unia Hajnówka   - Laryn Yahor BRL MIńsk             2 : 1
                       Karbowski Konrad Unia Hajnówka  - Pasylin Edgaras BRL Litwa         3 : 0
                    
MŁODZIK
waga 48 kg Aleksiejuk Kacper BKS HETMAN    - Zawadzki Gracjan Cristal B-stok 3 : 0
                   szyperek Aleksander OSIR Suwałki    - Gromko Robert Cristal B-stok 3 : 0
waga 56 kg Stemplewski Łukasz Tygrys Elbląg - Perkowski Szymon BKS HETMAN  3 : 0

KADECI
waga 48 kg  Kalwara Dawid Junior Światki                - Romanienkau Anton BRL Białoruś  2 : 1
                    Fortuna Bartłomiej Champion Wołomin - Debizow Akhmed Tiger Łomża 3 : 0
waga 52 kg  Gołębiewski  Filip NOSIR NDM             - Dziwina Jakub Berej Boxing Lublin   3 : 0
                    Kowalczyn Rafał Junior Świątki            - Bujnarowski Nikodem Tygrys Elbląg  3 : 0          
waga  57 kg Duklanowski Robert Champion Wołomin - Wilczyński Paweł Start Grudziądz 3 : 0
waga 60 kg  Ystko Mikita Mińsk                                   - Staroń Daniel Hetman Zamość  3 : 0
                    Naklicki Adam Junior Swiątki                   - Modzelewski Jakub  Cristal B-stok 3 : 0
waga 63 kg  Akshabow Sejfula NOSIR NDM            - Pihul Iwan Mińsk 3 :0
                    Radzyński Krzysztof Gwardia Szczytno   - Wardak Hubert Niedźwiedź Kętrzyn
waga 66 kg  Okiłowicz Damian Unia Hajnówka           - Timofiejczuk Adrian BKS HETMAN
waga 70 kg   Rogowski Krystian NOSIR NDM        -  Dominikowski Piotr Tiger Łomża
                     Borucki Patryk Gwardia Szczytno      - Osrtowski Hubert OSIR Suwałki
waga 75 kg  Żybura Krystian Hatman Zamoćś           -  Grajko Mikołaj OSIR Suwałki         RSC 3
waha + 80 kg Prus Bartłomiej Avia Świdnik                - Warać Daniel Junior Światki  3 : 0

JUNIORZy
waga 56 kg   Terlecki Anton Ukraina                                  - Ostaszewski Sebastian BKS HETMAN
                      Dołowy Daniel NOSIR NDM                         - Herbacewicz Dzmitry Białoruś
waga 64 kg    Lenczewski Sylwester Hetman Zamość  - Włoszek Dawid Avia Świdnik
waga 69 kg    Matusiewicz Adrian Champion Wołomin      - Dobrzyn Jakub OSIR Suwałki
                       Flak Bartłomiej Berej Boxing Lublin             - Krzewski Konrad Cristal B-stok



hetman.bialystok.pl 2018
Sekcja bokserskaSekcja piłki nożnejSekcja judoSekcja brydża