(terminarz w zakładce terminarze i wyniki - boks)

BOKS  KOBIET
Międzynarodowy Turniej Bokserski w Chantelou-les-Vignes (Francja)  w dniach 17-19.12.2011r
Startowało w nim około 95 zawodniczek z Grecji, Francji, Niemiec, Polski, Gwadelupy, Tunezji, Maroka, Szewcji i Australii.
W składzie reprezentacji   Polski wystąpiły  zawodniczki BKS HETMAN:
64 kg Beata Koroniecka  i  69 kg Paulina Borysiewicz obie zajęły I miejsca w swoich kategoriach wagowych.

Beata Koroniecka                                                    Paulina Borysiewicz
                                                           wraz z trenerem Andrzejem Liczikiem

***********************************************************************************************************************************************

Mistrzostwa Świata w Baku  26.09.2011 - 10.10.2011r
MŚ są pierwszymi zawodami kwalifikacyjnymi do Igrzysk Olimpijskich w Londynie.
Awans wywalczy po dziesięciu zawodników od 49 kg do 81 kg oraz po ośmiu w 91 kg i  + 91 kg.

Polskę reprezentują:Łukasz Maszczyk  49 kg, Dawid Michelus   56 kg,  Michał Chudecki   60 kg  ,  Tomasz Jabłoński 75 kg,    Igor Jakubowski 81 kg,  Michał Olaś  91 kg,  Patryk Brzeski  + 91 kg
oraz zawodnicy Białegostoku

Michał Syrowatka 64 kg,   - Hetman Białystok

Kamil Szeremeta  69 kg- Hetman Białystok

TURNIEJE  GRAND  PRIX PZB
24 - 27.08.2011r -  Piła
09 - 11.09.2011r -  Gliwice

W Turnieju Bokserskiem im. Zygmunta Chychły , który odbył się w Gdańsku w dniach 25-26.06.2011r Patryk Rostkowski  zajął 1 miejsce w kategorii wagowej 81 kg,  pokonując w finale  młodzieżowego mistrza Niemiec.

XXVIII Międzynarodowy Turniej im. Feliksa Stamma
6 - 8.04.2011r w Warszawie

Polskę  reprezentowało  2 zawodników z naszego klubu, Kamil Szeremeta i Michał Syrowatka, który zdobył  złoty medal w kategorii wagowej 64 kg.